• seni yenicez ulan istanbul zirvesi

  404.
  (#20741592) yoğun ısrarlar sonucu sabotaj girişimimden vazgeçtiğim zirvedir. hadi iyisiniz yine. ama o isimlik kartını takmayacağım, o ayrı.

  edit: karta gerek olmamasının nedeni ; justin bieber tarzı kesilmiş ölümüne jölelenmiş saçlarım, gerdanı açık önünde eşşek kadar armani amblemi olan made in mahmutpaşa tişörtüm, normal bir insanın kafası boyutunda tokası olan cristiano ronaldo modeli kemerim, ispanyol paça, yanlarından beyaz cizgiler inen taşlanmış ustop jeanim, boyanmış cadillac kasa siyah sivri burun kunduralarım ve en benim diyen sivrisinedği kıskandıracak boyuttaki dk marka gözlüklerimle adeta bir idol olarak yerimi alacak olmamdır.
  3 ... flat head
 • bu neyin kafası diye sorana verilecek cevap

  2.
  işte bunun kafası bu neyin kafası diye sorana verilecek cevap denmelidir.
  -3 ... flat head
 • tek başınayken çok iyi olan polis

  2.
  kalabalıkta artislik yapanın, tenhada affının olmayacağını bilen polistir.
  1 ... flat head
 • yeni akit

  111.
  artık o kadar yandaş bir hale gelmiştir ki ordu yarın darbe yapsa " elhamdülillah ordumuz sahte dindarlara haddini bildirdi" manşeti atması muhtemeldir. bir benzeri için

  https://video.uludagsozluk.com/v/yeni-akit-88508/

  2 -1 ... flat head
 • bu ülkeyi atatürk ün kurduğunu sanan laik

  11.
  her zaman söylediğim gibi "savaşları askerler kazanır, ama komutanların ismiyle anılır." bu beyan sahibi muhtemelen askere gitmemiştir. zira her duvarda üstü başı yırtık asker resimleri, o tarihte askere verilen yemeğin miktarı (ibret alınması açısından) gösteren tablolar asılıdır ve altlarında büyük harflerle "bu vatan size minnettar" yazmaktadır. önemli olan o askere liderlik edebilecek kalibrede birinin bulunmasıdır. hakeza hitlerin emrinde de koca bir millet ve ordu vardı ama pervasızca kararları sonucunda sonuc ortada.

  he ayrıca (bkz: enrty nick uyumu)
  ... flat head
 • mısır olaylarını protesto eden ibneler

  7.
  şimdi anlaşılamayan şu, mısırda demokratik seçimle gelen hükümeti protesto edenler "demokrasi savaşçıları" ve hak arayanlar, onlara müdahale eden asker de katil ve faşist ama bizdeki "gezi parkı protestocuları" serseri it kopuk ve terörist devlet düşmanı, onları öldüren, sakat bırakan ve döven polis kahraman.

  çok ilginç.
  1 -1 ... flat head
 • cinsel tacize 165 yıl hapis

  3.
  kıçıkırık haiti de adam küçük çocoukları sadece taciz etti diye 3 kişinin toplam ömrü kadar hapis cezası alıyor. bizde 73 yaşındaki adam 14 yasındaki kıza resmen halleniyor yandaş yazar diye serbest bırakılıyor, sonra infial nedeni ile tutuklanmak zorunda kalıyor. adamlar gidiyor 13 yaşında kıza onlarca kişi tecavüz ediyor kız 2 dk içinde bayıldığı için "direnmedi rızası vardı" gerekçesi ile tecavüzcüler tutuksuz yargılanıyor.

  abd de adam gidip avm uçuruyor 120 kişiyi öldürüyor 7 sene yargılanıp gözünün yaşına bakılmadan idam ediliyor, bizde adam 25.000 kişinin ölümünden sorumlu, kendisine koca bir ada tahsis ediliyor, sıkılmasın diye yanına arkadaş gönderiliyor birde adamı nasıl içerden çıkarırız diye hesaplar yapılıyor.

  kimse kusura bakmasın da içine ederim ben böyle adaletin demokratik sosyal hukuk devleti anlayışının da.
  ... flat head
 • bir kürt sana faşist dediyse bil ki doğru yoldasın

  6.
  bir ülkenin bütünlüğü çerçevesinde kendi benliğini muhafaza etmesinin faşistlik olduğunu düşünmek başlı başına komedidir. örneğin iranda yaşayan azeriler biz iran milli marşını okumak istemiyoruz zorumuza gidiyor diyebilir mi? ya da almanyada yaşayan avusturyalılar biz almanlara ayar oluyoruz o yüzden milli marş okumayız vergi de vermiyoruz biz kendi benliğimizi istiyoruz diyebilirler mi? mümkün değildir.
  4 -1 ... flat head
 • seni yenicez ulan istanbul zirvesi

  402.
  zirveye 3 gün kala mekana gidip biz vazgeçtik haberiniz olsun kusura bakmayın yeterli katılım sağlanamadı şeklinde beyanda bulunacağım ve zirve günü katılacakların hoş bir süpriz ile karşılaşmasını sağlayacağım zirvedir. bu kadar geyiği döndü bir süprizi olsun artık.
  4 -1 ... flat head
 • 1 gram dna ya kaydedilebilen veri miktarı

  2.
  millet gaza gelip de porno arşivini dns sına dayamasa bari.
  1 ... flat head
 • markete gidip sakız alıp kredi kartı uzatmak

  2.
  bazıları bir paket sigaraya yapar aynısını. örnek vermek gerekirse sigara kullandığım dönemlerde birçok şarküteri & market tarzı işletmede "kusura bakmayın biz kredi kartı ile sigara veremiyoruz" cevabını alırdım. nedenini sorduğumda " bankalardan pos cihazından çekilen bedelleri ancak 1 ay sonra alabiliyoruz " cevabı verilirdi. bu yaptıklarının yasal olmadığını, tüketici hakları kanununa göre suç olduğunu, şikayet edildikleri takdirde ceza alabileceklerini dile getirdiğimde ise "siktir git istediğin yere şikayet et vermiyorum ulan mal benim değil mi" cevabı ile karşılaştım. sonuçta hemen hemen hepsini tüketici hakları komisyonu il müdürlüklerine şikayet ettim ve birçoğunun ceza almasını sağladım. yok öle tok satıcı esnafı oynamak. hakkın olmayan şeyi bana dayatamazsın.

  edit: eksileyen arkadaşlar bir temenni. inşallah bir gece saatin 3ünde cebinde yalnızca kredi kartı varken tek açık olan mekan sahibi bu zihniyette biri olur da o zaman saygı ile anarsın beni.
  5 -2 ... flat head
 • 25 yaş altında evlenenlere faizsiz düğün kredisi

  15.
  maximum 25 yaşına gelmiş adam gitsin 16-17 yaşında kız alsın kadın okuyamasın bol bol çocuk yapsın ve toplumsal sahnede hiç var olmasın düşüncesinin akılları sıra "genç çiftlere yardım" adı altında bir nevi sübvanse edilmesidir. biz de yedik. he gülüm he.
  2 ... flat head
 • efsane fenerbahçe futbolcusu

  3.
  Guizadır tabiki.
  -1 ... flat head
 • dünyanın gelmiş geçmiş en büyük lideri

  130.
  milli lider olarak ulu önder mustafa kemal atatürk'tür.
  dini lider olarak peygamber efendimiz Hz. Muhammed (Sav)'dır.
  1 ... flat head
 • akp geçmişte lekesi olmadığı için bu kadar tutuldu

  2.
  bu tez doğrultusunda bir sonraki seçimlerde barajı bile geçememelidirler ama dini kullandıkları için olmayacak olandır.
  ... flat head
 • kıbrıs kızları

  14.
  güzelleri dönüp dönüp baktırır, tecrübeyle sabittir.
  1 ... flat head
 • istiklal mahkemesinin hukukçu olmayan reisi

  4.
  hukuka adalete böylesine inanmış şakirt cahilleri ülkemin adalet sisteminin en yüksek mercii olan anayasa mahkemesinin başındaki haşim kılıç ın tahsil bilgilerini incelemeye davet ediyorum.
  2 ... flat head
 • il olması gereken ilçeler

  289.
  (bkz: çorlu)
  1 ... flat head
 • prestijli olup itibar sahibi olamamak

  3.
  korku duyulup saygı duyulmama ile aynı durumdur. insanlar bulunduğunuz makamdan ötürü size saygı veya korku duymaktadırlar, o makamı yitirdiğiniz an bittiğiniz andır.
  ... flat head
 • istanbul vali isimlerindeki subliminal mesaj

  1.
  eskiden sayın muammer "güler" vardı şu anda ise sayın hüseyin avni "mutlu" bu görevi yürütmekte. acaba hükümet bize bu şekilde subliminal bier ayar mı vermektedir, düşündürücüdür.
  ... flat head
 • yeni şeyler getiriyorum