• murphy yasaları

  708.
  trafikte değiştirdiğiniz şerit daha hızlı akmaya başlar. hakkaten bu hep bole ama.
  3 ... flat head
 • en iyi film müzikleri

  1539.
  hans zimmer in yapmış olduğu bütün film müzikleridir.
  5 ... flat head
 • imparator neron un ateşten korkması

  16777214.
  yalnız o imparator neron değil "nero" olacak.
  ... flat head
 • 1 lira ile yapılacaklar

  535.
  üstüne 3,5 tl daha koyup bir adet kutu tuborg alınıp afiyetle yatmadan evvel içilebilir.
  1 -1 ... flat head
 • bizi şangay beşlisi ne dahil edin

  13.
  iş ciddiye binerse ABD ve AB nin ülkemize demokrasi getirmek adı altında feriştahımızı öpeceği vaziyettir. sen hem jeopolitik olarak ağababalarının en çok ihtiyacı bulunan yerde ve dönemde olacaksın hem de kafanı doğuya çevireceksin? kırarlar o boynu haberin olmaz.
  ... flat head
 • babanın garip huyları

  1374.
  kendi kafasına göre envai çeşit teknolojik ürünü (bana danışmadan alma diye her seferinde uyarmama rağmen) gidip alması. sonra beğenmeyip bir dünya bahane bulması.
  1 ... flat head
 • samimi olunan arkadaşın alevi çıkması

  332.
  atatürkçü oldukları için şakirtlerin zoruna gidebilir. onun haricinde gayet iyi ve düzgün insanlardır.
  ... flat head
 • birayı içine sigara külü dökerek içmek

  41.
  küllü bira içilmesinden başka herhangi bir katkısı olmayacak eylemdir.
  ... flat head
 • sözlükte karizma erkek ve güzel kızın olmaması

  2.
  güzel bir zarf atımı metodudur.
  2 ... flat head
 • üniversite öğrencisinin favori 3 yemeği

  235.
  makarna, dürüm, simit.
  ... flat head
 • sözlük yazarlarının favori kitap karakterleri

  583.
  john barleycorn, jack london un bir eserindendir keza bilenler bilir.
  3 ... flat head
 • yaran youtube yorumları

  2081.
  video: halil sezainin meşhur isyaaaann adlı parçasının klibi
  yorum: adam filmde karıyı sikemedi burada bizi sikiyor.
  yarmıştır.
  4 ... flat head
 • estağfurullah yerine alternatif kelimeler

  30.
  istirham ederim.
  ... flat head
 • hemşire serveti

  6.
  doktorların ortalama hemşirelerin 4 katı kazandığı varsayılırsa o hastanedeki uzman doktorların emekli olunca birleşmesi halinde neredeyse ülkenin bir yıllık dış borcunun hatırı sayılır bir miktarını ödeyebileceklerini farketmemizi sağlar.
  1 -1 ... flat head
 • babanın dayaktan sonra kibar konuşması

  86.
  pişmanlık emaresidir. hele ki palaskayla atılan dayaktan sonra. sanki az önceki scott adkins gitmiş, yerine adeta bir ilber ortaylı gelmiştir. ama yemezler zira o dayak yenmiştir.
  ... flat head
 • yediği yemeğin fotoğrafını facebook a koyan insan

  15.
  umudumuz "yediği" her şeyi koymamasından yanadır, zira rezalet çıkabilir.
  3 ... flat head
 • genç kızların otobüslerde yaşlılara yer vermemesi

  41.
  Anlam veremediğim durumdur. başlığı okuyunca da dikkat ettim bugüne kadar hiç karşılaşmadığım bir durumdur. yeri gelince yaşlı insanlara yer veren biri olarak bunun bir nezaket ve terbiye ölçütü olduğu kanısındayım. ama bu hanım kızlarımız yeri geldimi yanlarında duran yaşlı tonton hemcinslerinin gözlerinin içine baka baka mecidiyeköyden avcılara kadar seyahat edebilmektedirler. hayır kalksan ne olur incilerin mi dökülür elinde iphone kulagında kulaklık ağzında sakız cak cak ne kadar ayıp. bunların bazıları da gelir yaşıtı karşı cinslerinin önünde durur ve psikolojik baskı yarattığını sanır kendince hani amacı ''bak önünde bir bayan ayakta duruyor ama sen ayıcı gibi oturuyorsundur'' buna kanıp onlara yer veren bazı kendince centilmen ama ne yazık ki aslen abaza arkadaslar bu hatunların ananeleri yaşında amca teyzelere yer vermediğini görünce yaptıkları hatanın farkına varıp acı ile ilk durakta düğmeye basmaktadırlar. he bahanesi ''fortlanmak'' olan bayan arkadaslar da bir zahmet binmeyiversinler yani ya da böyle bir durumda sert tepki versinle o fortcuya bak sonra o metrobuste ne yapıyorlar o adama ve bir daha böyle bir şey oluyor mu.
  1 -1 ... flat head
 • pegasus ik

  5.
  bunların normal müşteri hizmetleri adam değil ki iK ları olsun. şöyle bir örnek vereyim iş icabı sivasa gittim akşam 21:40'ta dönüş uçağı var ve kardan iptal oldu. Normalde thy, anadolu jet vs firmalar yolcu mağduriyetlerinde ya otel ayarlarlar ya da uçuşa elverişli en yakın hava meydanına transferinizi yaparlar. ama bu arkadaşların müşteri hizmetlerini aradığımda ''bu konuda yardımcı olamıyoruz maalesef'' cevabını aldım. satış ofisleri ise evlere şenlik ordada ''havayolu şirketi sizinle uğraşmak zorunda değil, başınızın çaresine bakın'' cevabını aldık. Bu nasıl bir şirket politikası ve muamele anlamış değilim bir an gerçekten telefondaki adama ''senin ananı bacını -18 derecede gecenin bi vakti sivasta bıraksalar tepki vermezmisin'' dememek için kendimi zor tuttum. velhasıl kelam bu olayın akabinde sahibi olduğum pgs e ait bütün kart, üyelik vs leri iptal ettim ve üstüne okkalı bir şikayet maili attım, ertesi gün telefonda o siklemez personelden eser yok tabi bedava bilet teklif etmeler özürler bilmem ne ama nasıl yani anlatamam(haftada en az iş gereği 2 kere ucan biri olarak potansiyel yolunacak kazım tabi gözlerinde). yemezler tab ben o -18 i yemişim bi kere. artık gideceğim yerlere sadece pgs uçuyor bile olsa yakın bir yere thy vs ile gidip oradan geciyorum işimin olduğu yere, sizlere de tavsiyem sayın yazarlar benimle aynı duruma düşmeyi beklemeyin bırakın şu ukala pinti herifleri. adamlar ucakta suyu bile parayla satıyorlar yani ölsek müşterisine bir yudum su vermekten aciz bir kurum.
  ... flat head
 • uyuyamayanlara tavsiyeler

  65.
  kitap okuyun.
  ... flat head
 • eski sevgilinin iyiliği için dua etmek

  26.
  zamanında çok sevmiş sağlam karakterli insanların yapacağı iştir. o size beddua ve bilimum hakaret etmektedir ama siz adam olduğunuz için onun sağlığı için dua eder ve mutluluğunu istersiniz.
  ... flat head
 • yeni şeyler getiriyorum